Структура організації

Структура організації


Генеральний менеджер: Несе загальну відповідальність за більшість або всі щоденні операції фірми, які включають ефективне планування, делегування, координацію, штатний розпис, організацію та прийняття рішень.

Заступник генерального директора 1: загальний менеджмент департаментів, що включають фінанси, внутрішній продаж та міжнародні продажі.

Фінанси: Основна відповідальність за оптимізацію використання обмеженими фінансовими ресурсами компанії. З часом працівники фінансів відстежують витрати відносно бюджетів та попереджають керівників про проблеми.

Внутрішній продаж: відповідає за внутрішній маркетинг та продаж продукції компанії.

Міжнародні продажі: відповідає за міжнародний маркетинг та реалізацію продукції компанії.

Заступник генерального директора 2: Загальне управління відділами, що займаються персоналом та адміністрацією, закупівлями, зберіганням, виробництвом та інженерією

HR та Admin: Відповідає за людські ресурси та адміністрацію всієї компанії.

Закупівля: Відповідальна за придбання поставок виробничих матеріалів, сервісних та будь-яких інших матеріалів для підтримки операцій кожної компанії.

Зберігання: відповідає за управління зберіганням матеріалів для виробництва або підстав для будь-яких операцій компанії.

Виробництво: Відповідає за виробництво продукції компанії.

Інжиніринг: відповідає за дослідження та розробку нових продуктів та нових технологій, також відповідає за контроль якості продукції.