Користувачі інвалідного візка більше ризикують при переході доріг

- Apr 23, 2018-

Користувачі інвалідного візка більше ризикують при переході доріг


Користувачі інвалідних візків у США на 30% частіше загинуть у зіткненнях дорожнього руху, ніж широка громадськість, йдеться в дослідженні, опублікованому в інтернет-журналі BMJ Open.

[інвалідне крісло в дорозі]

wheelchair road

Перехід дороги може бути складним та небезпечним для користувачів інвалідного візка.

Щороку вмирає майже 5 тис. Пішоходів, а ще 76 000 травмуються внаслідок зіткнень дорожнього руху на дорогах загального користування в США.


Ризик смерті серед користувачів, які користуються інвалідними колясками для пішоходів, порівняно з ризиками широкої популяції раніше не вивчався.


Дослідники вивчили перекриття між двома незалежними, але неповними джерелами даних, щоб оцінити загальну кількість загиблих пішоходів, спричинених автомобільними аваріями з 2018-1 року


Використовувана методика дослідження називається захопленням-відтворенням з двох джерел.


Двома використаними джерелами були національні новини новин про загибелі автомобільних катастроф, опубліковані в базі даних американських газет LexisNexis та Національній системі звітності щодо безпеки дорожнього руху Національної адміністрації автомобільних доріг (FARS) на основі поліцейських повідомлень про зіткнення дорожнього руху на дорогах у США.


Пара:Ні Наступний:Ні