Інвалідне крісло з повітряним двигуном, розроблене на Пітт, дозволяє дітям насолоджуватися аквапарком Техасу

- Jun 29, 2017-

Інвалідний візок з повітряним двигуном, розроблений в дослідницьких лабораторіях людського інженерного університету Пітсбурга, дав дітям можливість охолонути та повеселитися цього місяця в аквапарку Morgan's Wonderland в Сан-Антоніо, Техас.

Аквапарк повністю доступний для інвалідних візків. У ньому є коляска для інвалідних візків, де діти можуть торгувати у своїх стільцях за PneuChair, який працює від стисненого повітря. Він не використовує електрику, що робить його безпечним для використання у воді.

PneuChair був розроблений Рорі Купером, директором лабораторії Пітта, та його командою.

"Люди, вони просто хочуть, щоб їхні діти могли перебирати спринклери", - сказав Купер в "Трібун-огляд" у травні. "Ветерани, які кажуть, що вони просто хочуть мати можливість проходити у воді, щоб піти на риболовлю форелі".

Спорт на свіжому повітрі та відпочинок, некомерційна організація, заснована Фондом сім’ї Гордона Хартмана в Сан-Антоніо, купила дизайн стільця та дизайн для скутера у Пітта та Вашингтона.

Фонд сім'ї Гордона Хартмана керує країною чудес Моргана, названою донькою Гордона Хартмана, Морган, яка має пізнавальну затримку. Парк отримає перші 10 PneuChairs, які виробляються.

Хартман, засновник фонду та парку, заявив, що PneuChairs є революційними.

"Наші гості в дорогих інвалідних колясках не можуть дозволити собі змочити їх, тому у нас є спеціальні Morgan's Inspiration Island PneuChairs, які вперше приходять, вперше", - заявив Хартман. "Перші PneuChairs, що почали працювати, - це прототипи, які вже зазнають значних удосконалень."

У цьому місяці парк відкрив острів Натхнення Моргана. Є катання на річковій човні Adventure і п’ять тропічних тематичних водних ігор, які включають дощові води, водоспади, басейни, гейзери, струмені, водяні гармати та відра, наповнені водою.


Пара:Ні Наступний:Як вибрати інвалідне крісло для літніх людей?